شیطان یرستی

 

شیطان پرستی به معنی پرستش شیطان به عنوان قدرتی فوق العاده قوی و بسیار قویتر و موثرتر از نیروهای خوب دنیوی همچون خدا است ! در شیطان پرستی شیطان به عنوان نماد قدرت و حاکمیت بر روی زمین، قدرتی به عنوان برترین قدرت دو جهان مورد توجه و پرستش قرار دارد و این دنیایی را که به عنوان دوزخ برشمرده می‌شود را قانونمند می‌کند. در شیطان پرستی، غیر از استفاده از شیطان به عنوان قدرت تاریکی و قدرت مطلق از نیروها و اجنه و روح های پلید و شیطانی نیز برای رسیدن به اهداف خود استفاده می‌شود؛ و در نهایت معنای شیطان پرستی؛ پرستش قدرت هر گونه بدی و پلیدی است.

روزگار عجیبی است؛ هر گوشه، در هر خیابان یا بین دوستان را که نگاه می‌کنی درباره این کلمه (شیطـان‌پرستـی) می‌شنوی، مخصوصا در بین کسانی که ادعای متال‌بازی و گوش دادن به موسیقی متال به خصوص سبک بلک‌متال را یدک می‌کشند. چیزی که الان در جامعه مشاهده می‌شود باب شدن شیطان پرستی و انداختن پنتاگرام در گردن است. افرادی که بدون هیچ دلیل موجه و منطقی گاه‌ بیگاه لباس‌های عجیب غریب می‌پوشند، علامتهای خاصی بین خودشان دارند و به قول خودشان "تیریپ خفن میزنن"! از همه ی این مسائل که بگذریم حتما زیاد هم شنیده‌اید که در فلان کشور یک عده شیطان پرست یک آدم را تیکه تیکه کردند یا خوردند یا فلان جنایت را انجام دادند ... بله. از اینجور تیریپای خفن همه جای دنیا پیدا میشن و بعضی وقتا هم خیلی تماشایی هستند.

 

شیطان پرستی دنیایی را ترسیم می کند که هیچ روزنه امیدی برای آن متصور نیست . به همین جهت شیطان پرستی را جهان تاریک میگویند.

شیطان پرستی :حقیقتی را جستجو می کند که در این جهان یافت نمی شود . خود کشی توجیهی اینگونه دارد :" اگر بپرسی چرا خودت را می کشی ؟" : می خواهم به حقیقت برسم و حقیقت در این دنیا به دست نمی آید .

شیطان : زندگی در این دنیا بر پایه دروغ است و همه باورهای مردم بر پایه همین دروغ شکل گرفته است ،

همه عادت کرده اند دروغ بگویند ، لذا اگر حرف راست هم بزنید کسی آن را باور نمی کند .

شیطان پرستی آیینی است که همه چیز را منفی ارائه می دهد . آدم عمر شب را بلند می داند . ما حتی خورشید را مانع از تابش نور می پنداریم . ما همه چیز را منفی می خواهنیم ، اگر به باغ سیب برویم همه سیب ها را کال می بینم و اگر به تئاتر برویم همه بازیگر ها را لال می پنداریم. شیطان پرستان :چشمهایت را باز کن ، فقط ببین . مغزت را ببند ، فکر نکن . نقش تو ، نقش تماشا چی تئاتر در این دنیاست . شیطان پرستی> معجونی است که هر آدم گرفتاری را به وحشی گری و نفرت سوق می دهد. کوره راه است مسیری است که به هیچ جا راه ندارد. بن بست است. رسما اعلام می کنم که ما به مقصد نمی رسیم. برای شیطان پرست تفهیم می کنند جاده ای که در آن قرار دارد پر از خط کشی های در هم و برهم است. و او در یافتن راه خروج تا سر حد جنون و دیوانگی پیش می رود و سر انجام مطمئن می شود راه بازگشتی وجود ندارد.امروز دیگر صلیب های وارونه ، ستاره پنج پر ، 666، صورتهای نقاشی شده ، ماسک های حیوانات درنده شاخ دار ، برهنه پوشی ... تنها نشانه ها و سمبل های شیطان پرستی نیست. عمده ترین نشانه شیطان پرستی را در تجاوز و قتل به ویژه در تجاوز به کودکان و نوجوانان به همراه قتل آنان باید دید.ترس را

شیطان پرست ها به ارمغان آورده اند. انها موظفند همیشه خشم و نفرت خود را نسبت به مسیح و سایر مقدسات اعلام کنند.آنان خود را بی خانمانی بیابانگرد بپندارند که ازعشق ومحبت متنفرند.در اصل انها به جنگ با خود و اقعیت خود پرداخته و به خیال خود به دنبال حقیقت گمشده و حقیقت واقعی هستند. آنان خوانندگان بسیار خشنی ، که در صدایشان می توان غرش را شنید ، سمبل قدرت شیطان پرستی می دانند.وپیام شیطان را به مامی رسانند میخواهیم و کمبود و نیاز خود را با خشونت زیاد رفع می کنیم. اهانت به ادیان به عنوان آزادی بیان در تصنیف های خوانندگان ترویج و تبلیغ می شود. اکنون موسیقی بلک متال که از موسیقی Yiddishگرفته شده در همه زوایای ذهن جوان ایران و ... رخنه کرده ، به طوری که روزی گروه بیتل ها از سر مزاح اعلام کرده بود که از خدا نیزمعروف تر است و امروز گروه های موسیقی شیطان پرست عملا پرچم جنگ با خدا را بر افراشته اند.

 

اعتقادات شیطان پرستان:

با تمام روشهای ممکن باید اهمیت حکومت و قدرتمان را به همگان گوشزد و اعلام کنیم کسانی که به

حکومت جهانی ما تسلیم شوند از حمایتمان بر خوردارند.

1-شیطان سمبل آزادی، به جای ریاضت و سختی است .

2شیطان سمبل زندگی و حیات وجود به جای خواب و رویای ناچیز معنوی .

3-شیطان بازگو می کند کم عقلی و بی عفتی بهتر از ریاکاری و خود فریبیست .

4-شیطان بازگو می کند مهربانی به کسانی که شایسته شان است بهتر از عشق ورزیدن از روی ظاهری

و جلب توجه می باشد .

5-شیطان بازگو می کند کینه جویی و انتقام بهتر از پررویی و گستاخی است .

6-شیطان بازگو می کند مسؤلیت را به مسؤلش محول کردن بهتر از فکرهای پلید و خوناشامی است .

7-شیطان بازگو می کند انسان فقط یک نوع حیوان دیگری است، گاهی اوقات بهتر از آن، بارها و بارها شدیدتر از آنهایی که در این راه به طور اجباری آلوده شده اند، که، بخاطر خدای معنوی اش و ظهور عقلانی، بصورت شرارت حیوانی تبدیل شده است .

8-شیطان بازگو می کند همه چیزهایی که به سینس (گناهان) مشهور هستند، عبارتند از : دگرگونی ازحالت بی عقلی و مغز سربی (منجمد) بصورت طبیعی ذهن و فکر، یا احساس یا حس خوشی .

9-شیطان سمبل دوستی و رفاقت است که حتی کلیساها هم این قدر دوستی و رفاقت را در خود نمی دیدند . که کلیساها هر ساله تجارت هایی (کمک های خیریه) برپا می کردند .
__________________
در طی 25 سال گذشته به دنبال روی آوردن مردم به سوی‌ معنویات و به منظورجلوگیری ازگرایش مردم به سوی ادیان الهی 2500 فرقه جدید ساخته شده است که با یک حساب سرانگشتی یعنی تقریبا هفته ای 2 فرقه !

یکی از این فرقه ها که خود دارای اشکال مختلفی است شیطان پرستی میباشد که نزدیکی بسیار زیادی با جادوگری -witchcraft - دارد که جوانان بسیاری را به دنبال خود کشانده است و بیشتر از همه خود را در غالب گروههای موسیقی به جوامع معرفی کرده است . گذشته از اعتقادات شیطان پرستی، این گروه دارای سمبل ها و نشانه هایی است حتما همه ما با آنها برخورد داشته ایم.

اکنون با شناخت بیشتر و ریشه‌یابی شیطان پرستان، همواره می‌توان تدابیر لازم را به کار گرفت. منشاء فراماسونری به  زمان مصر باستان و فراعنه باز می‌گردد. سؤالی که مطرح می‌شود این است که چگونه این تعالیم به آمریکا و اروپای این دوران راه پیدا کرد وچگونه اینچنین اوج گرفته است؟ با مرور درسیر فراماسونری خواهیم دید که عامل گسترش آن، بنی‌اسرائیل  بوده است. حضرت یعقوب‏(ع) از نوادگان حضرت ابراهیم‏(ع) ملقب به اسرائیل دارای دوازده فرزند معروف به بنی‏اسرائیل بودند که از این فرزندان قوم بنی‏اسرائیل بوجود آمدند. ترتیب وقایعی از زمانهای گذشته که به اوج‌گیری فراماسونری منجر شدند، عبارتند از:  

1- بت پرستی و شرک به خداوند در مصر و به خواست خداوند حضور حضرت یوسف‏(ع) از فرزندان حضرت یعقوب(ع) در مصر و ترویج یکتا پرستی از طرف ایشان و تضعیف شدید بت پرستان و کاهنان معابد.

2- گسترده شدن قوم بنی‌اسرائیل و قدرت گرفتن آنان در سرزمین مصر. ( از رود نیل تا رود فرات )

3- ترویج تعالیم ماسونی ازمصرباستان، کاهنان معابد وجادوگران دربین قوم بنی‌اسرائیل واضافه شدن تعالیم شرک آمیزفلسطینیان باستان وشکل‌گیری تعالیم مختلط با نام کابالا (Qabalah یا Cabbalah یا Kabbalah)درمیان این قوم.

4- قدرت‌گیری مجدد و با شدت بیشتر کاهنان معابد و ترویج کابالا و اتحاد فی ما بین آنها و فراعنه مصر، اذیت و آزار شدید و به اسارت درآوردن قوم بنی‏اسرائیل  پس از وفات حضرت یوسف‏(ع) و قدرت‏گیری فرعون مصر و در نهایت ادعای خدایی فرعون.

5- افول قدرت مصرونابود شدن فرعون با خواست خداوند متعال درپی رسالت حضرت موسی‏(ع).

6- مهاجرت بنی‌اسرائیل از مصر به  فرمان  خدا  توسط  حضرت موسی‏(ع)  و ساکن شدن آنان در صحرای سینا.

7- گوساله پرستی بنی‌اسرائیل و سپس بازگشت مجدد  به  دین  خدا. ( به  دنبال تأخیر چند روزه‌ی حضرت موسی‏(ع) که برای  دریافت  پیام  خدا،  به  کوه  طور رفته بودند، بنی‌اسرائیل شروع به پرستش گوساله‌ی سامری کردند و حضرت موسی‏(ع) پس از  بازگشت، بسیار ناراحت شدند و این  گوساله  را  از بین بردند  و  بنی‌اسرائیل  دوباره خداپرست شدند.) 

8 - پس از درگذشت حضرت موسی(ع)،  پیامبران دیگری  نیز بر قوم بنی‌اسرائیل فرستاده شدند که هیچکدام قدرت حضرت موسی(ع) را نداشتند، در نتیجه قوم بنی‌اسرائیل به تدریج  شروع  به  ترویج  تعالیم  ماسونی  مصری کردند. در واقع عده‌ای از آنان قبلاً این تعالیم را در مصر فرا گرفته بودند.

9 - مهاجرت قوم بنی اسرائیل به سرزمین فلسطین کنونی (اورشلیم) توسط پیامبران بعد از حضرت موسی(ع).

10 - قدرت گیری قوم بنی‏اسرائیل در زمان حکومت حضرت داوود(ع) و سالها پس از آن حکومت حضرت سلیمان(ع)  که بنی‌اسرائیل در زمان آن حضرت به اوج  قدرت خود رسید و ساخت معبد سلیمان در اورشلیم در زمان آن حضرت و توقیف وسایل جادوگری توسط ایشان از میان این قوم.

11 - وفات حضرت سلیمان(ع) و بازپس‏گیری وسایل جادوگری ازسوی جادوگران وتهمت جادوگری به حضرت سلیمان(ع) از جانب مردم بنی‌اسرائیل.

12 - تسخیر فلسطین توسط بابلیان و ویران شدن معبد سلیمان و اسارت، شکنجه و بردگی قوم بنی‏اسرائیل و کوچ آنان به بابل.

13 - حمله کوروش هخامنشی پاداشاه ایران زمین به شهر بابل، بازپس‏گیری فلسطین از بابلیان و آزاد شدن قوم بنی‏اسرائیل توسط وی و کوچ  آنان به فلسطین وبازسازی معبد سلیمان و قدرت گیری مجدد بنی‏اسرائیل.

14-  تسخیر اورشلیم  به دست رومیان. (به این ترتیب  بنی‌اسرائیل  برای چندمین بار توانائی  حکومت بر خود را از دست دادند و تحت سلطه‌ی رومیان درآمدند.)

15- ظهور حضرت عیسی مسیح(ع) و آزار رساندن بنی‌اسرائیل به آن حضرت و پیروانشان.

16- ظهور حضرت محمد(ص) که ایشان هم از آزار بنی‌اسرائیل در امان نبودند.

17-  فتح اورشلیم به دست ایرانیان که در  زمان  رسالت  حضرت محمد(ص)  اتفاق افتاد.

18- بازپس‏گیری اورشیلم توسط رومیان.

19- فتح اورشلیم به دست مسلمانان. (از آن پس نام آن شهر به  « بیت‌المقدس » تغییر یافت.)

20- جنگ‌های صلیبی و رد و بدل شدن بیت‌المقدس بین مسلمانان و صلیبیان.

21-  در پی اشغال قدس توسط صلیبیان، بسیاری از شوالیه‌ها و سربازان در  قدس ساکن شدند. عده‌ای از این شوالیه‌ها، مأمور نگهبانی ازمعابد مخصوصاً معبد سلیمان شدند که این افراد شوالیه‏های معبد نامیده می‌شدند. در نتیجه‌ این مجاورت و نزدیکی شوالیه‌ها با  کاهنان  به ظاهر یهودی معابد و معبد سلیمان  آنان  به  تدریج  تعالیم  ماسونی را از کاهنان یاد گرفتند.

22- بازپس گیری  بیت‌المقدس  توسط  مسلمانان  و فرار صلیبیان و شوالیه‌های معبد به اروپا.

23- با فرار شوالیه‌های معبد، تعالیم ماسونی کابالا  توسط  همین شوالیه‌ها  به اروپا راه یافت.

24- به دلیل ماهیت شیطانی تعالیم کابالا و مغایرت آنها با تعالیم کلیسا، واتیکان در صدد مجازات و مقابله با شوالیه‌های معابد برآمد و بسیاری از آنها را اعدام کرد.

25 - مهاجرت شوالیه‌ها به اسکاتلند (در آن زمان پادشاه اسکاتلند از واتیکان تبعیت نمی‌کرد) و شروع ساخت  اولین  لژ  فراماسونری  مخفی  در  اروپا  با  نام  لژ « وال بیلدرز »  یا « لژ کهن اسکاتلند » که امروزه  نیز  به  فعالیت  خود  ادامه می‌دهد و از جمله قویترین و مهمترین لژها در اروپای امروز با تعالیم شیطان‌پرستی و اشاعه فرهنگ کابالا نیز می‌باشد.

26- آغاز فعالیت رسمی ماسون‌ها در اروپا با ساختن لژهای متعدد  در قرن هجدهم.  با کم رنگ شدن نقش و قدرت مذهب  در این قرن ،  فراماسونها  فعالیت  رسمی خود  را  آغاز کردند.  به  تدریج  با  کاهش  سختگیری واتیکان و توسعه‌ی پروتستانیسم در اروپا، فراماسون‌ها فعالیت خود را افزایش داده و لژهای زیادی را در سراسر اروپا ساختند؛ البته تمام آداب و رسوم فراماسونها و مخصوصاً همجنس‌گرایی کماکان مخفی و پنهانی صورت می‌گرفت. زیرا تفکر اکثر مردم اروپا در آن زمان  مذهبی  بود  و در صورت علنی شدن عقاید فراماسونری، حیات این لژها به خطر می‌افتاد.

27-  با استقلال آمریکا در سال 1789، اولین دولت با ارکان ماسونی شکل گرفت.

28- تأسیس سازمان ملل متحد با آرمانهای ماسونی در سال 1945.

29- شکل‏گیری اسرائیل در سال  1948 به عنوان آخرین بازوی اجرایی فراماسونری در عصر حاضر.

30- مسیر تکامل فراماسونری و روند پیشبرد اهداف آن،  اقدام اسرائیل و صهیونیسم برای خرید زمین و نهایتاً جنگ برای تصرف فلسطین و اخراج اعراب از آن برای رسیدن به  یک  هدف  مهم  انجام  شد؛  تشکیل حکومت قدیم ماسون و قدرت گرفتن آنها از رود نیل تا رود فرات در سرزمین موعود (فلسطین اشغالی) و ایجاد یک پایگاه بزرگ و بسیار استراتژیک در دنیا با حمایت هم‏مسلک‏های خود در سرتاسر دنیا برای فراماسونری و نژادپرستی با استفاده از ظواهر دین یهود بر ضد آیین یکتاپرستی دین یهود و همچنین کلیه‏ی ادیان دیگر.

در سیر تاریخی فوق اسنادی وجود دارد که حقایقی در آن نهفته است. پس از جنگهای اول و دوم جهانی که با سلاح‌های مرگبار و کشتار توأم بود و همچنین جنگ‌هایی که گوشه کنار دنیا بر سر قدرت انجام شده و می‌شود، آغاز جنگ تشعشعاتی شبکه‌های شیطان‌پرستی با افراد حق‌پرست در حال آغاز است. جنگ سوم جهانی یک جنگ تشعشعاتی خواهد بود.

همه افراد فطرت و ذاتی حق‏پرست دارند. دلشوره، دلهره‏ی بی‏مورد، ترس بی‏مورد و ... از اولین تبعات این جنگ برای تمامی جوامع بشری است. هیچکس نمی‏تواند ادعا کند که در این جنگ بی‏طرف است زیرا کلیه افراد بدون محافظ  هدف اصلی شبکه‌های شیطان‌پرستی خواهد بود.

 

افرادی که بدون لباس رزمی مناسب باشند مورد اصابت قرار گرفته و خواه ناخواه یا جذب این شبکه‌های ماسونری شده و یا به شدت آسیب می‌بینند. طبق آخرین آمار و اخبار خبرگزاری فارس،  شیطان‌پرستی به شدت رو به افزایش است و در حال حاضر  بیش از 70 فرقه شیطان‌پرستی تحت تعالیم ماسونی در ایران فعالیتهای زیرزمینی دارند.

شبکه‌های شیطان‌پرستی با حمایت‌های شبکه منفی و متوسل شدن به عرفان قدرت در حال شکل‌گیری هستند. پس لازم است که از هم اکنون جامعه‏ی جهانی آماده باشد. برای شناختن شبکه‌های شیطان‌پرستی و ماسونری به اعتقادات آنان در ادامه توجه فرمائید:

 عقاید فراماسونری

/ 0 نظر / 11 بازدید