توهین فرقه بیچاره به ساحت حضرت زهرا(س)

توهین به ساحت حضرت زهرا(س) منتشر شده در فیس بوک

این فرد اختلاف حضرت فاطمه زهرا(س) را با مردم مدینه بر سر ولایت امیر المومنین(ع) را با مقدمه چینی بالا اینگونه توجیه کرد: برادرم چجوری از من میخواهی در مورد حادثه ای که گفته می شود هزار و صدها سال پیش در یکی از کوچه های باریک شهر بسیار کوچکی به نام مدینه(شهر یثرب) بین دو نفر اتفاق افتاده و در درازنای تاریخ از زبان کسانی که همه نسبت به موضوع طرفیت داشته اند به تفاوت روایات نقل شده ،حقیقت ماوقع را از ورای غبار های غلیظ و پرده های ساتر ضخیم در یافته باشم.

این توهین ها درحالی اتفاق می افتد که اختلافات درون فرقه دراویش بیچاره افزایش یافته است.

بالا گرفتن اختلافات درون فرقه ای

از طرفی اختلافات بین اعضا و شیوخ فرقه دراویش رو به افزایش گذاشته است. در حالی که در این فرقه کسی حق اظهار نظر و یا رد کردن صحبت قطب را ندارد، احمد شریعت یکی از شیوخ این فرقه در واکنش به سخنان قطب اعلام می کند: حضرت آقا اشتباه میکنند نباید اینگونه صحبت کنند!

همچنین یوسف مردانی بزرگترین شیخ این فرقه در اظهاراتی در جمع بعضی از مریدان کرج اعلام کرده است که  وی از چندین  سال قبل چنین روزی را پیش بینی می کرده است.

حتی برخی از مریدان این فرقه درباره سخنان قبح  مرتضی محجوبی شیخ ملایر، در شبکه های اجتماعی موضع های متفاوتی گرفته بودند، برخی فحش نوشته و  و برخی به واسطه فکر بسته ای که داشتند از سخنان قبیح شیخ حمایت کرده و علیه طرف مقابلشان ایستاده بودند.

اعضای این فرقه همچنان درباره سخنانی که از قطب خود به تازگی شنیده اند مبهوت اند و بزرگان فرقه سکوت کامل را اختیار کرده اند و دفاع بسیاری از دراویش از توهین های قطبشان نسبت به حضرت زهرا(س) نیز، گویای تلسط  فکری و سرسپردگی کامل اعضای آن دارد.

بنا به درخواست و احترام مردم شهید پرور شهرستان گناباد اسم فرقه صوفیه که به گنابادیه معروف بود به نام اصلی خانوادگی اقطاب آن یعنی فرقه صوفیه خانواده بیچاره تغییر کرده است.
انتهای پیام/

/ 0 نظر / 70 بازدید